Eurasia Rail-7. Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı

Avrasya coğrafyasında konusunda tek fuar olma özelliğini taşıyan Eurasia Rail, aynı zamanda dünyanın 3. büyük demiryolu fuarı olma özelliğini taşımaktadır.

2017 yılında 7. kez düzenlenecek Eurasia Rail, sektör devleri ile profesyonel ziyaretçileri tek bir çatı altında toplayıp gerek Türkiye, gerekse Avrasya bölgesinde sektörün nabzını tutarak yönünü tayin eden, mevcut ilişkilerin geliştirildiği ve yeni iş birliklerine imza atılan uluslararası bir platformdur. Aynı zamanda, fuarla eş zamanlı gerçekleştirilen konferans ve seminer programları ile sektörel bilgi ve deneyim paylaşımı en üst düzey seviyede sağlanmaktadır.

Transist İstanbul Ulaşım Kongresi ve Fuarı 2017

Toplu ulaşım sektöründeki hizmetler ve ürünler.

02.11.2017 – 04.11.2017 tarihleri arasında Türkiye, İstanbul, İstanbul Kongre Merkezi / ICC – Istanbul Congress ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan Transist İstanbul Kongresi ve İstanbul – Toplu Ulaşım Kongresi ve Fuarı Ulaşım ve Trafik sektörlerindeki uluslararası katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

nnoTrans 2018 – International trade fair for transport technology

InnoTrans is the leading international trade fair for transport technology and takes places every two years in Berlin. Sub-divided into the five Railway Technology, Railway Infrastructure, Public Transport, Interiors and Tunnel Construction, InnoTrans occupies all 41 halls available at Berlin Exhibition Grounds. The , the event’s top-level supporting programme, complements the trade fair.